Dancing Ball 2 music game

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 204 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma MWM - Best free music and audio apps for Android
IOS mobil cihazınız ile heyecan verici bir oyun oynamak isterseniz Dancing Ball 2 music game oyununu cep telefonunuza indirin.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Dancing Ball 2 music game oyununu indirerek heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun içerisinde ilerleme kat etmeniz gereken bir platform bulunuyor. Bu platform üzerinden top ile ilerleyin ve topun yere düşmemesine özen gösterin. Aksi halde oyunu kaybedebilirsiniz. 

Yol boyunca topu yönlendirmek için mobil cihazınızın ekranını sola ve sağa sürükleyin ve topu istediğiniz yöne doğru ilerletin. Platform zaman zaman sizleri zorlayabilir. Fakat oyun zorlaştıkça daha da keyif alacaksınız. Oyunun müzikleri sizleri daha da eğlendirecektir. Birbirinden farklı ortamlarda birbirinden farklı eğlencelere ev sahipliği yapan Dancing Ball 2 music game mobil oyunu ile sizde IOS mobil cihazınızda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayın.

Oyunda siz topu yönlendirecek ve platformun üzerinden topu geçirmeye çalışacaksınız. Platform her an değişiyor, hızlı hareket edin. Bunu başarmak için topa doğru hamleleri yaptırmanız gerekiyor. Sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan ve müzikler ile süslenen Dancing Ball 2 music game oyununu mutlaka denemeniz gerekiyor. 

Daha Fazla Göster
Dancing Ball 2 music game indir
DİĞER SÜRÜMLER